Choď na obsah Choď na menu
 


 

Obrazek

 

1.Štúdium trvá 7 rokov. Jeden rok trvá 1 mesiac.

2.Na škole je zakázané spamovať, písať vulgarizmy a zbytočné správy. Písať krátke, nezmyselné vety do rôznych miestností a dávať odkazy na iné stránky s podobnou tématikou.

3.Všetci sú si rovní. Toto pravidlo platí aj na Rokforte. Nikto, žiak, učiteľ, prefekt alebo akýkoľvek zamestnanec sa nesmie nad nikoho povyšovať, alebo ho urážať. Len preto, že ste vo vyššom ročníku, alebo máte vyššiu funkciu, nie ste viac.

4.Študenti musia však akceptovať autoritu svojho učiteľa! Nesmú sa správať drzo alebo neslušne. Kto to poruší, budúutý. mu strhnuté body a bude napomen

5.Študenti sú povinní zabezpečiť si čarovný prútik a školskú rovnošatu pred začatím školského roku z príspevku, ktorí noví študenti dostanú.

6.Je prísne zakázané vystupovať na Rokforte pod menom niekoho iného! Nezabúdajte, že takýto priestupok sa dá veľmi ľahko zistiť podľa IP adresy vášho počítača. Za tento priestupok môžete byť vylúčený!

7.Nedodržiavanie RPG sa trestá. Prvé bude napomenutie, ďalšie porušenie bude trestané strhnutím bodov. Podľa závažnosti môžete byť aj vylúčený.

 

Registrácia - Šikmá ulička - Zoznamy - Prízemie - 1. poschodie - 2. poschodie - Knižnica - 3. poschodie - Rokville - Okolie - Autorský zákon

© Copyright 2008 by skola-rokfort.estranky.sk