Choď na obsah Choď na menu
 


Predvídať budúcnosť možno prakticky z čohokoľvek. Veľmi dobre to ide trebárs z usadeniny. Potrebujete len hrnček, kávu či čaj a trochu fantázie.

 
V podstate máte dve možnosti. Buď to môže byť obyčajná káva (so spodkom), alebo čaj (nedrvený a sypaný). Postup, ako sa dostanete k tej správnej veštiacej usadenine, je spoločný. Budúcnosť môžete vykladať sebe, ale tiež komukožvek inému, s kým budete popíjať.

1. Šálka nesmie byť úzka ani vysoká a vo vnútri pestrofarebná.

2. Obsah šálky musíte dopiť, až na pár kvapiek na dne. Potom vezmite šálku do dvoch prstov, jemne s ňou zľava doprava zakrúžte a potom ju rýchle, ale opatrne preklopte na podšálku.

3. Dve-tri minúty počkajte, než všetka voda stečie a usadenina trochu vyschne. Potom vezmite šálku za uško a obráťte ju zase opatrne naspäť. Od tejto chvíle s ňou musíte pohybovať čo najmenej, aby sa vytvorené mapy nezliali späť.

 

Registrácia - Šikmá ulička - Zoznamy - Prízemie - 1. poschodie - 2. poschodie - Knižnica - 3. poschodie - Rokville - Okolie - Autorský zákon

© Copyright 2008 by skola-rokfort.estranky.sk